CO NABÍZÍME?

poskytujeme stabilní připojení k internetu a snažíme se o Vaši maximální spokojenost

precioz.net

Nabízíme kvalitní internetové připojení pomocí bezdrátové technologie. Všechny tarify jsou bez neomezení počtu přenesených dat a mají k dispozici IPv6 konektivitu. Provozujeme kvalitní dohledový systém a případné servisní zásahy provádíme co nejdříve. Součástí připojení je i chytrý shaper balancující datový provoz v domácích sítích uživatelů. Rádi Vám také pomůžeme s vylepšením domácí nebo firemní sítě. Instalujeme moderní síťové prvky kombinující pásmo 2,4 a 5 GHz pro maximální rychlost. Dále nabízíme i další služeby spojené s datovými komunikacemi.

Datové sítě a WiFi

Poskytujeme internet, ale bez datových rozvodů to nejde. Jsme schopni Vám také zajistit a nastavit i pokročilé funkce v datových sítích. Zajistit dohledový systém, Hotspot režim, pokrýt rozsáhle nemovitosti a zprovoznit Data Retention.

Externích správa sítí

Pokud potřebujete pomoci s vybudováním malé i větší sítě, rádi Vám s tím pomůžeme. Máme velké zkušenosti s konfigurací dynamických routovacích protokolů OSPF a BGP, VPN služeb, konfigurací serveru Radius nebo optimalizací shaperu.

Programování na míru

Programujeme jednoúčelové aplikace pro síťové funkce. Např. aktualizační nástroje pro hromadnou aktualizaci síťových prvků od UBNT a MikroTik, konfigurační nástroje pro dávkovou konfiguraci nebo pluginy pro Nagios/Icingu.

Vedení podvojného účetnictví

Vyvinuli jsme vlastní účetní software pro vedení podvojného účetnictví v cloudovém režimu. Doklady zůstávají u Vás a evidujeme je v elektronické podobě. Máte je tak vždy po ruce. Podporujeme moderní technologie OCR atd, automatické zálohování atd…

Kamerové systémy

Stále častěji realizujeme kamerové systémy pro zajištění dohledu nad Vaší nemovitostí. Instalujeme primárně prvky značky Hikvision. Montujeme pouze IP kamery s napájením pomocí PoE. Nastavení zón pro detekci pohybu a alerting je samozřejmostí.

Debugging

Spousta naší práce spočívá i v hledání a odstraňování závad v sítí. Dokážeme najít různé druhy kolízí, identifikovat nedostatečně dimenzovaný hardware nebo odhalit implementační chyby v softwaru a jeho konfiguraci. Některé chyby mívají fatální dopad na funkčnost a jejich identifikace a náprava velmi důležitá.

CO POUŽÍVÁME ZA TECHNOLOGIE?

přece ty které fungují …

Debian

To nejdůležitější bylo svěřeno do rukou opensource. Nftables a hash tabulky vytvářejí vynikající kombinaci.

Mikrotik

HW platforma RouterBOARD a SW RouterOS je nyní jednou z nejlepších voleb pro variabilní konfigurace.

Ubiquiti Networks

Chcete kvalitní bezdrátový přenos, použijte produkty UBNT. Kvalitní zařízení pro last mile i domácí AP.

Summit Development

Český výrobce profi pojítek pro bezdrátová pásma 10/17/24/80 GHz. Určitě stojí za vyzkoušení.

BIRD

Routovací daemon vyvinutý českým zájmovým sdružením CZ.NIC, používaný např v NIX.CZ.

FREERADIUS

Vynikající authentizační server pro správu sítě. Bez něj se může správa IPv4 a IPv6 stát noční můrou.

GOLANG

Programujeme síťové aplikace na míru v jazyce GO, například nástroje pro hromadnou aktualizaci MK/UBNT.

ICINGA

Kvalitní a moderní nástroj pro monitoring a alerting různých služeb poskytovaných napříč internetem.